2 hodnocení

Zimní jezdecký kabát Toronto Red

Elegantní kabát, který vás nadchne svým dokonalým střihem!

Díky dvěma rozparkům na zip v zadní části, se pohodlně usadíte do sedla. Odvětrávací rozparky v podpaží jsou velkým plusem pro všechny sportovní aktivity. Vnitřní kapsa na mobilní telefon s vývodem na sluchátka je v našich bundách samozřejmost.

Všechny dámy jistě ocení možnost efektivního stažení v pase. 

Stahování objemu a šířky kapuce v týle.

Odepínací kapuce.

2 vnější kapsy s taháčky na zipu, pro snazší rozepínání

Kabát je vyladěn do posledního detailu! Nádherná písková výšivka na pravém rukávu dodává kabátu luxusní vzhled.

Překvapí vás svou lehkostí a hřejivostí zároveň! Navíc díky skvělému materiálu nepromokne a neprofoukne!

Perte na 40°C v pracím prostředku určeném na membránové materiály, sušte volně ložené, nepatří do sušičky. (Rozlepila by se Vám membrána.) 

 

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 486/XS 486/S 486/M 486/L 486/XL Zvolte variantu
7 900 Kč
Kategorie: Dámské bundy

GELANOTS je revoluční produkt japonské firmy Toyota Tsusho.
Jde o unikátní nepromokavou a prodyšnou membránu, která se od klasické mikroporézní membrány liší zcela zásadně - je neporézní a přesto má vynikající paropropustnost. Její výjimečnost je ukryta v molekulární struktuře speciálního polyuretanu. Mezi jeho molekulami jsou poměrně velké mezery a síly, působící mezi molekulou PUR a vody jsou pro funkci paropropustnosti optimální.
Pokud pod oděvem narůstá kondenzace páry a molekula odpařeného potu se dostane do blízkosti membrány GELANOTS, je vtažena mezi molekuly PUR a stává se dočasně jejich součástí tj. membrána je hydrofilní. Díky vyšším parciálním tlakům nasycené páry a vyšší teplotě uvnitř oděvu je vodní pára plynule protlačována na vnější stranu membrány. U klasických mikroporézních materiálů při větším množství odpařené páry se začne tato srážet na vnitřní straně membrány a jejich paropropustnost končí. Hydrofilní funkce GELANOTSu však dokáže i nyní vtahovat molekuly zkondenzované vody do své struktury a vylučovat je na vnější straně oděvu. Na rozdíl od nejrůznějších zátěrů je námi používaná membrána GELANOTS vyrobena samostatně a při poslední výrobní operaci (laminaci) spojena s vrchním materiálem. Díky tomu je pružná a snese dlouhodobější namáhání.
Materiály s membránou GELANOTS jsou lehké, dobře udržují tělesnou teplotu a komfort uvnitř oděvu. Aktivní sportovci proto o ní tvrdí, že je to druhá lidská kůže.

U všech modelů bund a kalhot používáme značkové YKK zipy, které jsou ve světě uznávané pro svou spolehlivost a bezchybnou funkci.

GELANOTS XP

20 000 mm H2O // 20 000g/m2 x 24 hod

Nová vylepšená membrána Gelanots s vynikajícími parametry nepromokavosti a prodyšnosti. Díky razantnímu vývoji vlastností pojiva (lepidla), kterým se membrána laminuje k vrchní látce, bylo dosaženo výše uvedených garantovaných hodnot. U pojiva Gelanotsu XP se snížil odpor proti průchodu páry. Díky tomu je možné vyrobit membránu silnější, tím zvýšit hodnotu nepromokavosti a prodyšnosti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu