O nás

Mé jméno je Šárka Kůtová a vdechla jsem duši společnosti EquiSoul. A jak se to celé událo?

Je to na dlouhé povídání a i ve zkratce to nebude o moc kratší. Byla jsem aktivní jezdkyní s výkonností ST. I když je to již pár let, láska ke koním mi zůstala a moc se těším, až se opět dostanu na závodní kolbiště. Jsem maminkou aktuálně 4leté cácorky. Po mateřské jsem díky osudným a nešťastným událostem stála před tím, co bude dál… rozhodla jsem se, že půjdu za svým snem a budu dělat to, co mě baví a naplňuje. Jednu věc mám totiž s každým, kdo navštíví naše stránky, společnou. Koně prostě neodmyslitelně patří do našeho života.

Již od začátku bylo jasné, že tato cesta nebude lehká, o tom jsem se na vlastní kůži přesvědčovala každý den. Módu jsem milovala, ale jen těžko jsem se zpočátku vyznala v nepřeberném množství druhů látek. Vůbec jsem se nedokázala orientovat v úpletech, nápletech, ve tkaninách, v jejich výhodách a nevýhodách. U způsobu šití to samé. Nekonečná plejáda druhů zipů, knoflíků a nití... Musela jsem se naučit, co bylo potřeba a učím se to stále. Po několika schůzkách, kdy jsem vybírala materiály, jsem konečně našla ty, o které jsem měla zájem a které jsem chtěla získat pro EquiSoul. Materiály jsou především z Itálie a Švýcarska. U produktů najdete i kvalitní viskózu, bavlnu s elastanem, modal, merino vlnu extra fine a další. Na prvním místě je pro nás vysoká kvalita, kterou jsme vyzkoušeli jak my samy, tak i naši jezdci. 

Od první chvíle jsem měla jasný cíl. Doufala jsem, že pro svou vizi získám Aleše Opatrného a Natálku Roučkovou. Zcela přesně si pamatuji ten den, kdy jsem jela do Hořovic a taky na to, s jakým nadšením jsem jela odtud. Alešovi i Natálce se mé plány líbily a kývli na spolupráci. Později jsme oslovili i Zuzanu Zelinkovou, Lindu Portychovou a Kamila Papouška. I oni se stali ambasadory značky. Svým zapálením po pár dnech Natálka vstupuje do firmy a stává se partnerkou. Milovníkům jezdeckého sportu není třeba ji dlouze představovat. Natálka je tělem i duší jak sportovkyně, tak umělkyně. Několikrát stála na stupních nejvyšších, a to i v parkurech stupně T. Ve svém ateliéru má přenádherná díla, které jste mohli spatřit ve významných výstavních síních. Komentuje v televizi významné jezdecké závody. A již brzy bude maminkou, již potřetí. Díky jejím rodinným vazbám jsme navázali spoluprací s šicí dílnou přímo v E-Daniely. Zde se naše návrhy tvoří. Dá se říct, že šicí dílny pro náš šijí napříč celou republikou. Naše produkty vznikají v Brně, Uherském Hradišti, Praze, Ústí nad Labem i v Sušici.

Vše co u nás koupíte, je ušito v České republice. Jsme pyšní, že tak můžeme podpořit českou krejčovinu. Vždyť se jedná o obor, v kterém jsme byli vždy dobří a díky této době začal z Čech pomalu mizet. Kam míříme? Kam až to půjde. :) Nedokážu říct, kde je náš cíl… jdeme dopředu. S láskou ke koním, s pokorou, s úctou k jezdcům a všem, kteří stojí poblíž naší cesty.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení